ALBA ORIENT

hastánc gála és verseny

 

 

 

 

Díjazottak:

2014

Duó:

1. hely Karyah Dance (26 p)
2. hely Irisz orientális csoport (21 p)
3. hely Zuhra Szahira (20 p)

Közép – haladó

1. hely Mosaic al Medina (27 p)
2. hely Hastánc Akadémia Khalligy (25,5 p)
3. hely Hastánc Akadémia (Klasszikus oriental) (24 p)
4. hely Fedda Hula (23 p)
5. hely Fedda Saidi (22 p)
5. hely Dream Girls Dance & Fitness (22 p)
6. hely Fedda Pop (21 p)

Oktatóval fellépők (haladó)

1. hely Dahab Tamil (28 p)
2. hely Dahab Magic (26 p)
3. hely Amarin Hastánccsoport (22 p)
3. hely Thara Tánciskola (22 p)
4. hely Zafirah (21 p)

Haladó

1. hely Sharyam Tánccsoport (30 p)
2. hely Bahar Tánccsoport (28 p)
3. hely Hastánc Akadémia flamenco csoport (27 p)
4. hely Hastánc Akadémia (samba) (24 p)

Közönségdíj: Ameerah csoport

2013

A 18 év alatti kategória: Evita Hastánccsoport
A felnőtt kezdő kategória: Karyah Dance Team
A felnőtt középhaladó kategória: Amar Said Hastánccsoport 
A felnőtt haladó kategória: 

Sharyam & BooG-S 
Ya Amar Dance Company

Alba Orient különdíj: Kelet Varázsa Hastáncformáció 

Közönségdíj: Aysha gyerekcsoport

Alba Orient különdíj 2: Raqs Fanatiqs kezdő II. csoport
Alba Orient különdíj 3: Tűzgyémántok
A legegységesebb hastánccsoport díj: Mosaic Al Medina

Különdíjasok:

Evita Hastánccsoport (trió)
Jáde Hastáncklub
Kelet Varázsa Hastáncformáció
Raks Al Azhar
Raqs Fanatiqs kezdő csoport
Raqs Fanatiqs kezdő II. csoport

Evita Hastánccsoport (trió)
Ízisz Gyöngyszemek
Jáde Hastáncklub
Kelet Varázsa Hastáncformáció Dahab csoport
Raqs Fanatiqs kezdő csoport

Nitah hastánc csoport
Kelet Varázsa Fedda csoport
Ametiszt csoport

Amar Said Hastánc Csoport

Nitah Oriental

2012

I. kategória 

Sahira és Tanítványai – ‘Yalla’ Gyerekcsoport 
Izdihar Hastánc Csoport Gyerek 
Selena folklór csoport
Ízisz Mozgásstúdió (Ízisz Gyöngyszemek) 
Jázmin csoport

II. kategória 

Ambrus Viktória és Baráth Nóra 
VitaTribal 
Oriental Dreams 

III. Kategória

BAHAR Orientális Tánc és Kulturális Egyesület 
Kelet Varázsa Hastáncformáció 
Kahena Hastánc Csoport Budapest 

Különdíj: Lunah csoport

2011

Kata és Dia
Dinasma hastánc csoport

Shatakela csoport
Bahar csoport (Saidi)
Kelet Varázsa Hastáncformáció

Holdvirág csoport

Bahar csoport (Mario),
Dinasma

Közönségdíj: Sivatag Rózsái csoport

2010

Fellépők:

Sivatag Rózsái Gyermekhastánccsoport, Aba
Vadvirág hastánc csoport, Fejér
Evita Hastánccsoport, Sokorópátka
Sivatagi Rózsák Mór
Partydance, Budapest
Shamila és Isis Gyöngyei, Szombathely
Snakebelly Team, Dunaújváros
Vadvirág hastánc csoport, Fejér
Smaragd Hastánc Budapest
Ragashali lélektánc klub Százhalombatta
Soraya és tanítványai Győr
Zel Hastánc csoport Budafok
Amarinas Budapest
Nur Dahab (Arany Holdfény) Hastánccsoport, Soponya
Hankusz Alicia, László Évi, Székesfehérvár
Ízisz Mozgás stúdió Sopron
Amazon Táncstúdió Székesfehérvár

Közönségdíj: Zel Hastánc csoport

Kapcsolat:

 

 

Partnerek:

     

Maya Dance Hastánc Stúdió - Székely Maya

Amira Art Company

Gyöngyékszer webáruház

Kézzel festett hernyóselyem - Kelemen Márta

Léleksziget - önismereti tréningek

Soproni Tánckavalkád - Tóth Sebestyén Ibolya

Pro Nagy Beáta Grafikus - Prodesign.hu

Varrósziget - ingyenes és online varrótanfolyamok

Mahasti Hastánc Stúdió

Tóth Péter fotóriporter

 andromedalogo_piros_betus_webfelirattal